Lakka plokid

 

Eramu ehitamine on paljudele meist pikk ja keeruline protsess. Lakka ehitusplokkidest leiate sobivad tooted, et ehitada vundamente, massiivseid seinu või vaheseinu. Olgu ehitisteks majad, laod, garaažid või tööstushooned. Lakka plokkide valikust leiab tapp-liitega plokid, valuplokid, vundamendiplokid ja vaheseinaplokid.
Meie soojustatud plokkidega õnnestuvad välisseinte lahendused alati. Kõik Lakka soojustatud plokid on väga energiasäästlikud. Lakka plokkidest majad valmivad kiiresti ja kergelt.

Lakka soojusplokkidel on U-väärtus olenevalt plokist 0,15-0,43.

Isolatsioonivõimet iseloomustatakse soojusjuhtivusega ehk U-väärtusega (ühik: W/m²K), mis näitab kui suurel hulgal soojusel (W) õnnestub pääseda läbi ühest ruutmeetrist pinnast, kui seespool on temperatuur 1 kraadi (Kelvini) võrra kõrgem kui väljas. Mida väiksem on U-arv, seda soojapidavam on sein.  
U-väärtus – tähtis näitaja ehitusplokkide ostmisel!
Kui olete otsimas ehitusplokke, siis peaksite kindlasti jälgima ploki soojapidavuse näitu.

 

Kõikide meie poolt pakutavate plokkidega tutvumiseks, saate alla laadida meie Lakka plokkide kataloogi »

Küsi infot või hinnapakkumist: epost: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon: +372 56 265 888 või meie kontakti lehelt ».

lakka plokid lakka plokid 3lakka plokid2

 

 

 

 

 

 

  

Lakka soojustatud plokid

Soojustatud plokkide valikus on näiteks:

  • Soojustatud valuplokid - EMH-Pro grafiit valuplokiga võib ehitada massiivseid seinu, mille omaduseks on hea soojuspidavus, kandevõime ja heliisolatsioon.
  • Soojusplokk - EH-300 sobib hästi näiteks poolsoojustatud hoonete nagu laod ja garaaži väliseinteks, samuti suuremat müüritise paksust nõudvate vundamentide ehitamiseks.
  • Peenvuugi seguga laotav soojusplokk - EKO-380P grafiit on suurepärane valik siis, kui ehitiselt nõutakse eriti head soojusisolatsiooni, tihedust ja lihtsaid töövõtteid.

 

Lakka tapp-liitega plokk

Peenvuugi seguga laotav tapp-liite plokiga ehitad vundamendi, vaheseinad ja välisseinad kiiresti ja efektiivselt. Tänu plokkides olevatele tappidele väheneb müürisegu kulu ja ladumine läheb kiiresti. Otsaplokid, millega laotakse nurgad on samal alusel tavaplokkidega.

 

Lakka valuplokk ja vundamendiplokk

Valuplokk sobib nii professionaalsele- ja väikeehitajale, sobib kasutamiseks erinevates kohtades. Võib kasutada peaaegu kõigis alus- ja seinaehitistes, kus teostatakse kohapealset tavavalu. Valuplokk asendab laudisraketist. Laotud ja armeeritud valuplokisein valatakse betooniga täis. Lihtne!

 

Lakka vaheseinaplokid

Lakka-vaheseinaplokid on arendatud koos kogenud müürseppadega. Mõõdutäpsed Õhukese vuugiseguga laotud vaheseinaplokid on kuluefektiivne lahendus kiviehitiste vaheseintele.

Loe lisaks ploki kataloogist  »

Küsi infot või hinnapakkumist: epost: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon: +372 56 265 888 või meie kontakti lehelt ».

Kui sa soovid rohkem infot meie müüdavate kaupade kohta või soovid projektimüüki siis võta meiega ühendust. Vastame Teile esimesel võimlausel.