KREISEL A 240 - Universaalne armeerimissegu vahtpolüstürool- ja Mineraalvillplaatidele

Kreisel 240Otstarve

Spetsiaalne segu on ette nähtud soojusisolatsiooni tehnoloogiate kasutamisel vahtpolüstüroolplaatide ja mineraalvill kõvaplaatide armeerimiseks klaaskiudvõrguga objekti sise- ja välispindadel. “ KREISEL A ” on plastiline, nakkub hästi aluspinnaga. Pärast lõpliku kuivamist omab väga head veeauru läbilaskvust, vähendab niiskuse sissetungimist fassaadisüsteemi ja loob hea aluse krohvidele ja värvidele.

Ettevalmistustööd

Aluspinda ettevalmistamine:
Aluspind peab olema sile, tugev, stabiilne. Eemaldada tuleb tolm, soolad, õlid ja rasvad. Aluspinna vanad värvikihid tuleb eemaldada või karestada. Aluspind peab olema puhas, tugev ega tohi olla pudenev.
Segu ettevalmistamine:
25 kg kuiva liimisegu segatakse umbes 6,2 l veega kuni ühtlase konsistentsiga massi moodustumiseni. 5 – 10 minuti pärast segatakse segu veelkord läbi (lahustuvad sünteetilised komponendid).

Tööde tehnoloogia ja kulunorm

Pärast liimimist ja kinnitusnaeltega kinnitamist võib armeerida mitte varem kui 1-2 ööpäeva möödumisel pärast liimimise lõpetamist. Kui kinnitate plaadid kinnitusnaeltega vahetult pärast liimimist, võivad plaadid deformeeruda ja lahti tulla! Kandke armeerimissegu soojustusplaatidele hambulise pahtlilabidaga nii, et kogu plaatide pind oleks kaetud. Suruge armeerimisvõrk segusse ja tasandage pahtlilabida sileda küljega.Armeerimisvõrk peab olema jaotatud vähemalt 10cm ülekattega paanide äärtes.Tasandades jälgige, et segu kataks ühtlaselt armeerimisvõrku ja võrku ei oleks läbi segu näha. Kuivanud ja kõvaks muutunud liimi ei saa uuendada vee lisamisega.

Materjalikulu

Armeerimisel: keskmiselt 5,0 kg/m2
Nurgaprofiilide paigaldamisel: keskmiselt 0,8 kg/m2

Lae alla Kreisel A 240 infomaterjal »

Kui sa soovid rohkem infot meie müüdavate kaupade kohta või soovid projektimüüki siis võta meiega ühendust. Vastame Teile esimesel võimlausel.